Start Kontakt

Często zadawane pytania

Czy masz jakieś dodatkowe pytania na które nie możesz znaleźć odpowiedzi? Użyj formularza kontaktowego, a udzielę Ci odpowiedzi jak tylko to będzie możliwe.

Pytania z odpowiedziami

W jakie dni tygodnia i o jakich godzinach odbywają się lekcje?

Zajęcia odbywają się w zależności od tego jak życzy sobie grupa uczestnicząca na danym kursie. Z doświadczenia wiem, że do spotkań dochodzi średnio 3-4 razy w tygodniu, w dni powszednie w godzinach popołudniowych, natomiast w weekendy najczęściej do południa. Wielokrotnie prowadzę zajęcia do południa w dni powszednie, ale z reguły są to zajęcia indywidualne, bowiem grupie osób rzadko pasują godziny przedpopołudniowe poza weekendem. Termin jest uzgadniany z uczestnikami danego szkolenia i umawiany z reguły lekcji na lekcję. 

↑ Powrót na górę

Jak długo trwa kurs?

Kurs psiego przedszkola trwa ok. 1,5 miesiąca a kurs posłuszeństwa ogólnego ok. 2 miesięcy. Czas trwania każdego z kursów uzależniony jest od częstotliwości spotkań z jego uczestnikami.

↑ Powrót na górę

Od jakiego wieku należy zacząć szkolić psa?

Szkolenia pieska powinno rozpocząć się jak najwcześniej. Udział w kursie "Psie Przedszkole" pozwala na prawidłową socjalizację psa a w czasie tego kursu osiąga się najlepsze efekty nauczania.

↑ Powrót na górę

Czy można szkolić nierasowego psa?

Oczywiście, nie ma znaczenia czy pies posiada rodowód czy nie.

↑ Powrót na górę